Теорія інтелекту – Теорія порозуміння

Із аналізу людської діяльності, в свій час, з*явилась ідея, що наука помиляється стверджуючи, що мозок керує всіма процесами в тілі, що в мозку творяться думки, що саме життя живої істоти, в своїй основі, залежить від роботи цього органу і т.д. Шукаючи де і в чому помиляється наука у відношенні до людської астивності був відкритий новий вид матерії, яку автор назвав – делікатна матерія поля інтелекту. З перебігом часу і безперервними дослідженнями матерії поля інтелекту було виявлено, що всі живі істоти, від людей до бактерій, від рослин до однокліткових створінь, мають свій потенціал поля інтелекту. Результатом цього дослідження було те, що виникла ідея і яка підвердилась відповідними розрахунками, що первинна матерія, яка творить все матеріальне, є делікатна матерія поля інтелекту і все матеріальне, від атома до об*єктів Всесвіту, є похідним від роботи цієї матерії. Були знайдені характеристики поля інтелекту, такі як, просторовий об*єм, енергетичний потенціал, маса, щільність матерії, швидкість, частота обертового руху та інші, які підтвердили, що делікатна матерія поля інтелекту є реальною матерією, яка існує в просторі і часі, як матеріальний суб*єкт самого простору і часу.

З часом всі результати досліджень склались в чітку систему розуміння роботи поля інтелекту, що дало можливість пояснити багато наукових проблем, на які сучасна наука немає відповіді і не має наукових обгрунтувань. Важливим результатом цих досліджень поля інтелекту було те, що зформувалась система знань передчасного виявлення серйозних у невиліковних медиками хвороб і ліквідації цих недугів з допомогою обладнання, яке піднімає до максимуму і тримає високий потенціал поля інтелекту, що дає можливість зупинити хвороби, вилікуватись і жити без них.

На цій сторінці будуть запропоновані статті, замітки, авторські публікації та інші матеріали, які дадуть читачам можливість зрозуміти роботу поля інтелекту і використати ці знання для покращення свого життя. Автор «Теорії інтелекту – Теорії порозуміння» зробить все можливе, щоб дати своїм співвітчизникам українцям всі матеріали в зрозумілій формі і в необхідному об*ємі для правильного використання.

Том 1 Теорія інтелекту – Теорія порозуміння   в процесі інтенсивного перекладу на українську. Склад цього Тому дивись План публікації Теорії.  

 

 

 

 

 

Пояснення і побажання.

Це є початок реалізації старої ідеї. Після публікації першого тому Теорії інтелекту стало зрозумілим, що ця книга та майбутні публікації інших частин Теорії є і будуть занадто великі для швидкого ознайомлення з ідеями Теорії інтелекту. З іншої сторони всі матеріали пишуться і будуть публікуватись на іспанській мові. Перекласти ці величезні публікації на українську мову вимагає багато часу і, також, навкруги автора в Буенос Айресі не має людей з достатнім знанням української, які б допомогли в перекладі. Отже ще в 2016 році виникла ідея підготувати та опублікувати серію статей на українській мові про існування і роботу поля інтелекту. Реалізація цієї ідеї все відкладалась і нарешті автор починає рухати цю ідею. Буде підготовлено і опубліковано ряд дописів на українській мові, з яких особи з інтересом до цієї теми зможуть швидко ознайомитись та зрозуміти не багато з роботи поля інтелекту, але достатньо, щоб знати про що йде мова.

Автор вже 22 роки живе у іспанському мовному середовищі, тому в тексах дописів можуть бути стилістичні та граматичні помилки, отже автор просить вибачення, але думає, що свіжість ідей Теорії інтелекту – Теорії порозуміння перекриють деякі граматичні недоліки в тесті. Автор володіє правом на інтелектуальну власність ідей і публікацій, отже передрук дописів потрібно погоджувати з автором Теорії. Якщо ідеї в дописах викличуть інтерес у персон з достатньою науковою підготовкою і виникне прохання висвітлити деякі теми, які будуть виходити з потоку запропонованих публікацій, автор по мірі своєї можливості підготує і опублікує запрошені матеріали. Отже, читайте та знайомтесь з відриттям нової матерії поля інтелекту, роботою якої в даний момент наука не оперує і не має ні найменшої ідеї, що ця матерія існує.

Зв’язок з автором Теорії інтелекту – Теорії порозуміння по  teoriavalentin@gmail.com

Допис 1. Поле інтелекту людей. Опубліковано 22.12.2018.

Допис 2. Біоенергетичні сітки поля інтелекту. Опубліковано 22.12.2018.

Допис 3. Поле інтелекту атомів. Опубліковано 22.12.2018.

Кожен бажаючий може придбати цю книгу у форматі РDF. Для цього потрібно:

 1. Заплатити вказану ціну використовуючи PayPal
 2. Передати на електронну адресу teoriavalentin@gmail.com свою електронну пошту
 3. Після отримання грошей на рахунку і електронної адреси покупця, автор перешле на вказану електронну адресу книгу у форматі РDF
 4. Після получення книги покупець має повідомити автора, що книга дісталась за адресою
 5. Після цього автор зпише всі дані про покупця книги зі свого електронного архіву.
Ціна книги – USD 8.00


З самої назви цієї книги зрозуміло про що йде мова в ній. В сьогоденній історичній науці та в археології існує дуже велика і тяжка проблема – невідомо достеменно як виникли перші людські культури. Чому вони виникли тільки у деяких відповідних місцях, а не по всій планеті? В легендах Єгипту, Шумерії, Греції та в міфах з інших частин світу говориться про живих богів і не має доказів, що це правда, так само як не має доказів що це неправда. Існує багато інших проблем в стародавній історії людства до яких сучасна наука не знає навіть як підступитись. Отже, в запропонованій книзі дана нова ідея, на основі розвитку знаннь роботи тонкої матерії поля інтелекту, яка пояснює появу перших людських культур, підтверджує що перші боги були живі люди і прибули вони з сусідньої планети, яку автор назвав – Геія. Також вказані місця де існувала Гіперборея, Атантида та інші міфічні місця, які існували реально у свій час. Всі дослідження для книги зроблені на основі ідей Теорії інтелекту, але все прояснити і поставити на своє місце в просторі і часі допоміг шумерський диск правильно розшифрований. В одній частині книги дані дослідження арійського народу. Вказано як, де виникли арійці і для чого вони були створені Богами з Геії. В останньому розділі автор запропонував дослідження про виникнення українського народу з точки зору розвитку поля інтелекту. Книга має багато нових ідей з історії і, думається, що ці ідеї викличуть інтерес у людей які мають інтерес до теми історії, і ці ж ідеї дадуть можливість поглянути на історію людства з нової точки зору де всі проблеми мають вирішення і все поставлено на своє історичне місце.

Щоб зрозуміти об*єм роботи, який має виконати автор Теорії інтелекту – Теорії порозуміння, до уваги пропонується план публікації робіт цього відкриття. Звісно, що дослідження ідуть без зупинки, тому можливі зміни в плані публікації Теорії.

                    План публікації

    Теорії інтелекту – Теорії порозуміння.
           Частина 1. Теорія інтелекту.
                      Том 1.
Том 1 опублікований на іспанській мові в 2016 році в 
   https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=node%3D154606011&field-keywords=Valentin+Mamotiouk 
Передмова
План публікації Теорії інтелесту – Теорії порозуміння
Пролог
 Розділ 1. Поле інтелекту людей. 
1-1. Люди у поле інтелекту
1-2. Свідомість людей 
1-3. Інтуіція людей 
1-4.Математична модель поля інтелекту людей 
1-5. Спосів обчислення поля інтелекту людини 
1-6. Наявність поля інтелекту в тілі людини
1-7. Деякі роблеми людей і поле інтелекту 
 
Розділ 2. Біоенергетичні сітки на Землі. 
2-1. Визначення «біоенергетична сітка»
2-2.Біоенергетична сітка яка бере
2-3.Біоенергетична сітка яка дає
2-4.Устаткування для шукання біоенергетичних сіток
2-5. Стосунки між біоенергетичними сітками
2-6. Структура поля інтелекту людини
2-7. Стосунки між біоенергетичними сітками і людьми
2-8. Як працює поле інтелекту людей
2-9. Як визначити потенціал особистого поля інтелекту і що необхідо
зробити щоб його збільшити
2-10. Як покращити поле інтелекту житла
2-11. Поле інтелекту сім*ї і вплив біоенергетичних сіток на сім*ю
2-12. Вплив поля інтелесту біоенергетичних сіток на дітей і підлітків
2-13. Стосунки між біоенергетичними сітками і рослинами 
2-14. Як зростити біоенергетичний садок в житлі, офісі у тд.
2-15. Біоенергетичні сітки у тварини
2-16. Домашні тварини і дикі тварини в житлі
2-17. Поле інтелекту наших продуктів
2-18. Висновок. Здоров*я і сила біоенергетичних сіток
Епілог
Бібліографія
Перелік термінів  
Дані про автора Теорії інтелекту – Теорії порозуміння
                                   
Том 2
 
Примітка. Том 2 в підготовці до публікації. По причині що всі
дослілження йдуть постійно, може статись так що зміст Тому 2 у
послідуючих томів може мати деякі зміни.
 
Розділ 3. Поле інтелекту атомів. 
3-1. Поле інтелекту атомів
3-2. Базовий атом для розрахунків поля інтелекту атомів 
3-3. Пошук елементів які не існують в природі 
3-4. Спосіб розрахунку поля інтелекту атомів
3-5. Періодична таблиця полів інтелекту елементів Всесвіту
3-6. Маса інтелекту атомів 
3-7. Енергія поля інтелекту атомів 
3-8. Швидкість поля інтелекту атомів
3-9. Таблиця даних поля інтелекту всіх елементів
3-10. Поняття «паралельний світ»
3-11. Стуктура поля інтелекту атома
3-12. Пошук поля інтелекту і вірної маси електронів атома
3-13. Будова атома
3-14. Електрон, фотон, електромагнітна хвиля у постійна Планка
3-15. Розмір атомів
3-16. Походження електричного заряду атомів
3-17. Походження атомного тяжіння
3-18. Поправки до закону тяжіння Нютона і постійна тяжіння
3-19.Походження атомного електромагнітного поля, постійна сили
атомного електромагнітного поля  
3-20. Енергетичне джерело для постійного існування атома
3-21. Походження атомної радіації
3-22. Фотон і електромагнітна хвиля
3-23. Щільність поля інтелекту атома, матерія атома у щільність атомної матерії
3-24. Походження і енергетичне джерело космічного проміння
3-25. Походження у енергетичне джерело хвиль тяжіння Всесвіту
3-26.Поправка до постійної всесвітнього тяжіння
3-27. Визначення «космічна пустота», щільність поля інелекту Всесвіту
3-28. Проблема антиматерії
3-29. Штучне створення атомів
 
Додаток до тому 2.
 1. Тавлиця даних поля інтелекту атомів
 2. Таблиця розмірів атомів, розміри поля атомного тяжіння, розміри електромагнітного поля атомів
 3. Таблиця розрахунку енергії поля інтелекту атомів
Том 3
Розділ 4. Паралельні світи.
4-1. Схема паралельних світів
4-2. Базовий елемент для полів інтелекту в паралельних світах
4-3. Маса атомів в паралельних світах
4-4.Таблиці даних поля інтелекту елементів і періодичні таблиці елементів
в паралельних світах
4-5. Походження швидкості світла і енергетичне джерело для поширення
світла в просторі нашого Паралельног світу
4-6. Швидкість світла в Паралельних світах
4-7. Різниця між паралельним світом і паралельним виміром
4-8. Паралельні світи «творці»
4-9. Поняття безкінечності і єдиний простір для паралельних світів
4-10. Зв*язок паралельних світів по полю інтелевту елементів
4-11.Присутність одних паралельних світів в інших
4-12.Елемент з активним полем інтелекту який є базою для живої матерії
в своєму паралельному світі
4-13. Біоенергетична аура вуглецю і азоту в людей
4-14. Жива матерія в паралельних світах
4-15. Походження і причина існування «космічних чорних дір»
4-16. Вплив потенціалів Паралельних світів на простір нашого Всесвіту
 
Додаток до тому 3.
 1. Таблиця даних паралельних світів
 2. Таблиця даних поля інтелекту атомів Першого паралельного світу
 3. Таблиця даних поля інтелекту атомів Другого паралельного світу
 4. Таблиця даних поля інтелекту атомів Третього паралельного світу
 5. Таблиця даних поля інтелекту атомів Четвертого паралельного світу
 6. Таблиця даних поля інтелекту атомів Нульового паралельного світу
 Том 4
Розділ 5. Астрономія у поле інтелекту.
5-1. Поле інтелекту Землі і планет
5-2. Поле інтелекту Сонця
5-3. Поле інтелекту Сонячної системи
5-4. Планета Геія – десята планета Сонячної системи
5-5. Пранета Перун – одиннадцята планета Сонячної системи
5-6. Сонячна система в свєму походженні, «ідеальна»
5-7. Вибух планети Геія і катастрофа в Сонячній системі
5-8. «Космічна чорна діра» – центр творення матерії атомів
5-9. Присутність паралельних світів в Сонячній системі
5-10.Поле інтелекту нашої Галактики
5-11. Розширення Всесвіту і критика теорії «Великого Вибуху»
5-12. Юпітер і сила яка активує поле інтелекту атомів вуглецю і азоту
5-13. Походження сонячних буревіїв
5-14.Таємниця Бермудського трикутника
5-15. Походження явища НЛО
5-16. Пошук життя у Всесвіті
5-17.Космічні подорожі між зірками і галактиками з використанням
поля інтелекту нашого Всесвіту
5-18. Зірки, квазари, нейтронні зірки у тп. у поле інтелекту Всесвіту
 
Додоток до тому 4.
 1. Дані поля інтелекту планет Сонячної системи
 2. Дані поля інтелекту Сонця
 3. Дані поля інтелекту нашої Галактики
 4. Дані поля інтелекту паралельних світів в Сонячній системі
 5. Дані поля інтелекту в процесі творення атомів
Том 5
Розділ 6. Поле інтелекту молекул.
6-1. Поле інтелекту електронів одного даного атому
6-2. Реактивні потенціали поля інтелекту атомів, валентність
6-3. Хімічні реакції і молекулярне поле інтелекту в молекулі
6-4. Розрахунки молекулярного поля інтелекту в різних молекулах
6-5. Орієнтація і рух поля інтелекту в молекулі
6-6. Структура поля інтелекту в молекулах
6-7.Повне поле інтелекту в молекулі, розмір молекул
6-8. Причина, потенція і наявність поля інтелекту паралельних світів
в молекулах
6-9.Енергія молекулярного поля інтелекту і швидкість хімічних реакцій
6-10. Походження тепла і світла в хімічних реакціях
6-11. Обмін поля інтелекту розуму в хімічних реакціях
6-12. Радіація молекулярного поля інтелекту і радіація матерії
6-13. Іон, катіон і реальний електричний заряд
6-14. Структура матерії
6-15. Вплив електромагнітних хвиль на молекулярне поле інтелекту
молекули, зміна стану матерії
6-16.Вплив планетного поля інтелекту на молекулярне поле інтелекту молекули
6-17. Пам*ять молекули
6-18. Канали думання молекули
6-19. Потенціали поля інтелекту – «брати» і «дати»
6-20. Мова молекули
6-21.Молекула води і поле інтелекту Землі
6-22. Походження і поле інтелекту глюкози і фруктози
6-23. Поле інтелекту цукрів
6-24. Поле інтелекту рибози і дезооксірибози
6-25. Поле інтелекту тиміни, аденіни, цітозіни і гуаніни
6-26. Поле інтелекту хлорофіли і гемоглобіни
6-27. Поле інтелекту ДНК і РНК живих істот
6-28. Різниця по полю інтелекту інтелекту ДНК між людьми і тваринами
6-29.Походження амінокислот, поле інтелекту білків
6-30. Жирні кислоти і поле інтелекту жирів
6-31. Поле інтелекту ензім у біохімічні процеси
6-32. Поле інтелекту ДНК, спадкоємність, стабільність і зміни живих істот
6-33. Молекулярне поле інтелекту як база для розвитку різновидності істот
6-34. Поле інтелекту Землі і майбутньє живих істот
 
Додаток до тому 5
 1. Дані молекулярного поля інтелекту деяких органічних молекул
 2. Дані молекулярного поля інтелекту цукрів
 3. Дані молекулярного поля інтелектку амінокислот
 4. Дані молекулярного поля інтелекту жирних кислот, жирів
 5. Дані поля інтелекту живої сили і паралельних світів в молекулах
 6. Дані поля інтелекту ДНК
 7. Дані поля інтелекту протоплазми
 8. Дані поля інтелекту клітинної мембрани
 9. Дані поля інтелекту клітини
Том 6
Розділ 7. Створення Всесвіту у живої матерії
7-1. Поняття «єдиний простір» для паралельних світів
7-2. «Космічні чорні діри» – центри творення матерії галактик
7-3. Походження кругового руху маси матерії в галактиках
7-4.Система стабільності Всесвіту і розширення Всесвіту
як результат збільшення щільності поля інтелекту
7-5. Створення туманності матерії навколо другої космічної чорної діри
7-6. Творення першої матерії Всесвіту – атомів
7-7. Зірки і туманності
7-8. Нардження зірок, джерело енергії для існквання зірки, вік зірок
7-9.Стабільність системи зірок в Галактиці
7-10. Причина вибуху зірок, творення нових і постійне змінення
розподілу матерії в галактиці
7-11. Джерело енергії і походження тепла у Всесвіті
7-12. Джерело енергії і походження світла у Всесвіті
7-13. Джерело енергії і походження тяжіння у Всесвіті  
7-14. Джерело енергії і походження радіації у Всесвіті
7-15. Джерело енергії для електромагнітного поля і електромагнітні хвилі
7-16. Творення простих молекул і поява реальної матерії
7-17. Творення планет
7-18. Жива сила Всесвіту
7-19. Молекула води і молекулярне поле інтелекту одної планети
7-20. Творення органічних молекул і макромолекул
7-21. Творення і причина появи ДНК
7-22. Творення хлорофіли
7-23. Творення вірусів
7-24. Творення бактерій
7-25. Амеба, перший крок поля інтелекту в творенні живих організмів
7-26. Творення рослин
7-27. Причина появи мозку
7-28. Творення тварин  
7-29.Розвиток планетарного поля інтелекту і еволюція рослин та
тварин, творення нових вндів і зщезнення старих видів
7-30. Творення людей приматів
7-31. Місце живої матерії в полі інтелекту Землі
7-32.Джерело розвитку живої матерії
7-33. Розвиток цивілізацій приматів
7-34. Вибух планети Геія і розвиток сучасних земних цивілізацій
7-35. Боги, народи, правителі і людські раси
7-36. Майбутнє людей
7-37. Люди і наша планета Земля
7-38. Натуральна радіація і жива матерія на планеті Земля
7-39. Майбутнє цівілізацій на планеті Земля
7-40. Поле інтелекту і можливість творення живої матерії на планетвх
інших зірок
7-41.Пошук життя у Всесвіті використовуючи розрахунки поля
інтелекту Галактик, зірок і планет
7-42. Розмір нашого Всесвіту
7-43. Майбутнє нашого Сонця
7-44. Майбутнє Сонячної системи
7-45.Майбутнє галактик 
7-46. Майбутнє нашого Всесвіту
7-47. Майбутнє нашого Паралельного світу
 
Том 7
Розділ 8. Деякі таємниці нашого світу
8-1. Боги, релігії і античні цивілізації
8-2. Все про Атлантиду у розвиток сучасних цивілізацій
8-3. Таємниці єгипетських пірамід і вік сфінкса
8-4. Книга Тота, тексти «Корпус герметікус» і карти тарот  
8-5. Контакти між античними цивілізаціями в різних частинах Землі
8-6. Безсмерття богів
8-7.Причина муміфікації в стародавні часи
8-8. Годинник поля інтелекту і вік людського життя
8-9. Мандрівки в минуле і майбутнє
8-10. Поле інтелекту людей і можливість виживання на інших планетах
8-11. Рослини і космічні мандрівки
8-12. Землетруси, урагани, повені, стихійні лиха і поле інтелекту Землі
 
Доповнення до тому 7
Ця робота опублікована на іспанській мові в 2017 році
в https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=node%3D154606011&field-keywords=Valentin+Mamotiouk  
«Поле інтелекту, вчені з планети Геія, творення земних цивілізацій і
шумерський диск».                                 
                                  
Том 8
Розділ 9. Медицина і поле інтелекту
9-1. Поле інтелекту людини і хвороби
9-2. Поле інтелесту і ліки
9-3. Імунітет і вірус СНІДа
9-4. Поле інтелекту людини і рак
9-5. Вакцинація
9-6. Пересадка органів у поле інтелекту людини
9-7. Психічні захворування
9-8. Надмірна вага, анорексія і поле інтелекту
9-9. Що таке авсолютне здоров*я
9-10. Як вийти з хвороб і жити добре і здоровим
9-11. Стовбурові клітини і творення людей в лавораторії
 
Том 9
Розділ 10. Плое інтелекту і людське суспільство
10-1.Поле інтелекту персони і соціальна свідомість
10-2. Поле інтелекту і сім*я
10-3. Поле інтелекту народу, країни
10-4. Поле інтелекту нації, країни багаті і бідні
10-5. Війни
10-6. Тероризм і поле інтелекту персони
10-7. Причина скоєння злочинів
10-8. Соціальний дисваланс в короткий час в одній країні
10-9.Розвиток поля інтелекту і розвиток соціальної свідомості
10-10. Поле інтелекту нації і проблеми фамілії
                                  
Том 10
Розділ 11. Проблеми науки.
11-1. Проблеми науки і знання поля інтелекту
11-2. Проблема простору і часу
11-3. Теорія відносності і поле інтелекту Всесвіту
11-4. Теорія еволюції і поле інтелекту живих істот
 
Том 11
Розділ 12. Філософія і поле інтелекту
12-1. Історія філософії і розвиток поля інтелекту людського суспільства
12-2. Поле інтелекту і розвиток знань про реальний світ
12-3. Людська душа і поле інтелекту людей
12-4. Ідеалізм Платона, материалізм Демокріта і поле інтелесту
12-5. Місце персони в історії людства
12-6. Ідеї Гегеля і постійний розвиток поля інтелесту
12-7.Поле інтелекту і теорія Фрейда
12-8. Анархізм і поле інтелекту персони
12-9. Лібералізм і розвиток поля інтелекту суспільства
12-10. Феодалізм, монархія, капіталізм, комунізм і поле інтелекту людства
12-11. Організація ідеального суспільства
 
Том12
Розділ 13. Поле інтелекту і політика
13-1. Етика і поле інтелекту персони
13-2. Поліс ствродавньої Греції і причина появи політики
13-3. Поле інтелекту і правителі
13-4. Поле інтелекту і соціальна свідомість в античних цивілізаціях
13-5. Поле інтелекту і соціальна свідомість в античній Греції
13-6. Поле інтелекту і соціальна свідомість в Римській імперії
13-7. Християнство, натуральні науки і поле інтелекту середньовічної Европи
13-8. Поле інтелекту і соціальна свідомість в феодалізмі
13-9.Поле інтелекту і соціальна свідомість в капіталізмі
13-10. Поле інтелекту і соціальна свідомість в соціалізмі
13-11.Поле інтелекту, соціальна свідомість, правителі і політика в
сучасному суспілстві
13-12. Комунізм і поле інтелекту персони і суспільства
13-13.Відносини між полем інтелекту правителів і полем інтелекту
народу, напрямок політики
13-14. Майбутнє політичних рухів
13-15. Розвиток поля інтелекту людей і ідеальне суспільство
 
Частина 2. Теорія порозуміння.
Том 13
Розділ 14. Теорія порозуміння
14-1. Поле інтелекту і розуміння реального світу
14-2. Походження і процес людського думання
14-3. Релігійне думання і поле інтелекту персони
14-4. Матеріалістичне думання і поле інтелекту
14-5. Релігійні символи і поле інтелекту
14-6. Розуміння «істиного бога»
14-7. Походження знань про реальний світ і люди
14-8. Відносини між думанням релігійним і матеріалістичним і рівень
розвитку поля інтелекту
14-9. Людське думання і мистецтво
14-10. Церква і університет
14-11. Порозуміння між релігією і наукою в питанні творення матерії
14-12. Порозуміння між релігією і наукою в питанні творення Всесвіту
14-13. Порозуміння між релігією і наукою в питанні творення живих істот
14-14. Порозуміння між релігією і наукою в питанні творення людини
14-15. Народи «вибрані богом» і «не вибрані»
14-16. Правителі і релігійне думання
14-17. Правителі і матеріалістичне думання
14-18. Порозуміння між релігіями різних народів в світі
14-19. Наука і земне людство
14-20. Наші фізичні у розумові можливості і божа «допомога»
14-21. Хто ми такі, звідки з*явились у куди йдемо.

© Copyright 1999-2017.Валентин Мамотюк. Теорія інтелекту – Теорія порозуміння. Заборонений повний або частковий передрук опублікованих матеріалів без письмового дозволу автора.

Тут можна залишити свою думку про те, що прочитали.

105 thoughts on “Теорія інтелекту – Теорія порозуміння

 1. Its like you read my mind! You appear to understand a lot about this, like you wrote the book in it or something. I feel that you could do with a few percent to power the message home a little bit, however instead of that, that is wonderful blog. A great read. I’ll definitely be back.|

 2. Hi there! This article couldn’t be written any better! Looking through this post reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I most certainly will forward this information to him. Pretty sure he’s going to have a great read. I appreciate you for sharing!|

 3. Hello! I know this is kinda off topic but I was wondering
  which blog platform are you using for this site? I’m getting sick and
  tired of WordPress because I’ve had issues with hackers and I’m looking
  at alternatives for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a
  good platform.

 4. Nice post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon every day.
  It will always be helpful to read articles from other writers and use something from
  other websites.

  • Hola! ¿Cuando tienes interés a trabajo del campo del intelecto por qué no quieres hablar con el autor de Teoría? Diga quien eres, a qué tienes interés y vamos a hablar. Usa botón “contacto”. Saludos. Valentín.

 5. This design is steller! You most certainly know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my
  own blog (well, almost…HaHa!) Fantastic job.
  I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it.
  Too cool!

 6. With havin so much content and articles do you ever run into any problems
  of plagorism or copyright infringement? My website has a lot of exclusive
  content I’ve either authored myself or outsourced but it
  seems a lot of it is popping it up all over the internet without my agreement.
  Do you know any methods to help stop content from being stolen? I’d
  really appreciate it.

 7. Great blog! Do you have any suggestions for aspiring writers?

  I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little
  lost on everything. Would you recommend starting with a free platform like WordPress or go for a
  paid option? There are so many options out there that I’m
  completely overwhelmed .. Any ideas? Cheers!

 8. An attention-grabbing dialogue is price comment.I believe that it’s best to write extra on this subject, it may not be a taboo topic however typically persons are.

 9. Excellent way of describing, and fastidious piece of writing to obtain data on the topic of my
  presentation subject matter, which i am going to deliver in institution of higher
  education.

 10. Howdy! Someone in my Facebook group shared this site with us
  so I came to look it over. I’m definitely enjoying the information. I’m bookmarking and will
  be tweeting this to my followers! Wonderful blog and outstanding design.

 11. Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really really worth taking a appear, whoa did one particular discover about Mid East has got extra problerms as well.

 12. It’s awesome to visit this web site and reading the views of all mates on the topic of this post,
  while I am also eager of getting knowledge.

 13. you’re in point of fact a just right webmaster.
  The web site loading speed is incredible. It kind of feels that you’re doing any distinctive trick.
  Moreover, The contents are masterpiece. you have done a wonderful job on this subject!

  Also visit my website – GalenVOclair

 14. Excellent post. I had been checking constantly this blog and
  I’m impressed! Extremely useful information specially
  the closing phase 🙂 I handle such info a lot. I had been searching for this
  particular information for the very lengthy time.
  Thank you and best of luck.

  Here is my page :: JulioFDaro

 15. Hi there, There’s undoubtedly that your web site might be having browser compatibility problems.
  When I take a look at your blog in Safari, it looks fine however, when opening in IE, it’s got some overlapping issues.

  I just wished to provide you with a quick heads up!
  In addition, great website!

  my web page … AdamARoloson

 16. Pretty great post. I just discovered your blog and wanted
  to note that I have got truly enjoyed browsing your weblog posts.
  In any event I will be subscribing on your feed and I am
  just hoping you write again soon!

  my web-site :: ThuySSkene

 17. Thanks a lot for your time to have put these things together on this weblog. Mary and I very much liked your knowledge through the articles with certain things. I’m sure that you have a number of demands in your schedule hence the fact that you took equally as much time just like you did to guide people just like us by way of this article is also highly loved.

 18. We’re a small grouping of volunteers and starting
  a whole new scheme inside our community. Your website provided us
  with valuable information to work on. You’ve done a formidable job and our entire community will be thankful to you personally.

  My web page – YanULindeman

 19. Check beneath, are some entirely unrelated web-sites to ours, nonetheless, they’re most trustworthy sources that we use.

 20. It was some sort of excitement discovering your site last night. I came up here right now hoping to discover interesting things. I was not upset. Your ideas on new strategies on this thing were helpful and a fantastic help to me personally. Thank you for leaving out time to write down these things plus for sharing your thoughts.

 21. I see you don’t monetize your page, i think there is one opportunity to earn additional
  money on your blog, search in google for-
  idol4jp makes money

 22. This design is spectacular! You obviously realize how to keep a reader amused.
  Involving the wit as well as your videos, I was
  almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Great job.
  I seriously loved what you had to say, and more than that, how you presented
  it. Too cool!

  Here is my webpage; DinaAPleas

 23. I am really inspired along with your writing talents and also with the
  structure on your own blog. Is this a paid topic or would you modify it yourself?

  Anyway stay up the excellent premium quality writing,
  it is uncommon to peer a great weblog such as this one nowadays..

  Here is my page … DiegoFKuch

 24. Wow, fantastic weblog format! How long have you been running a blog
  for? you made running a blog look easy. The overall look
  of your website is great, let alone the content!

  Here is my web blog: RockyZAceves

 25. Please let me know if you’re looking for a author for your site.
  You have some really great articles and I feel I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d love
  to write some content for your blog in exchange for a link back to mine.

  Please blast me an email if interested. Thanks!

  Check out my web-site ShawnCCruden

 26. Hi! This really is my first vacation to your blog!
  We have been a group of volunteers and starting a whole new project within a community inside the
  same niche. Your blog provided us beneficial information to operate on.
  You have done a wonderful job!

  Here is my website – RubinFPowsey

 27. I just wanted to let you know how much we appreciate all you’ve discussed to help improve lives of folks in this subject matter. Through your own articles, I have gone out of just a beginner to a professional in the area. It truly is truly a homage to your good work. Thanks

 28. After I initially commented I have clicked on the -Notify me
  when new comments are added- checkbox and from now on every time a
  comment is added I receive 4 emails with the exact same comment.
  Perhaps there exists a simple method it is possible to remove me from that service?
  Appreciate it!

  My web page DrewMKoors

 29. This is the right webpage for anybody who hopes to find out about this topic.
  You understand a whole lot its almost hard
  to argue with you (not that I actually would want to

 30. Sweet blog! I discovered it while searching on Yahoo News.

  Have you got any suggestions concerning how to get listed
  in Yahoo News? I’ve been trying for quite a while having said
  that i never seem to arrive there! Thank you

  My web page :: GemaJDebruhl

 31. What i don’t understood is actually how you are now not really
  far more neatly-appreciated than you could be at the moment.
  You happen to be so intelligent. You already know therefore
  considerably in relation to this matter, produced me within my
  view believe it from so many varied angles. Its like individuals aren’t fascinated until it’s
  one thing to do with Woman gaga! Your very own stuffs outstanding.
  Always maintain it!

  my blog; AlaneNPreyer

 32. Hello there, just became alert to your blog site through Google, and located that it’s really informative.

  I’m planning to look out for brussels. I’ll appreciate should you continue this
  in future. Numerous individuals will be taken advantage
  of your writing. Cheers!

  Review my weblog – LuICunning

 33. I enjoy the valuable information you provide inside your articles.
  I will bookmark your blog and check again here frequently.

  I am just quite sure I’ll learn many new stuff right here!
  Good luck for the next!

  Feel free to surf to my web site VonCSheakley

 34. Thanks for the auspicious writeup. It actually was really a amusement account it.
  Look advanced to far added agreeable of your stuff! Anyway, how could we communicate?

  Also visit my webpage; CaronRSvay

 35. Nice weblog here! Additionally your website a lot up very fast! What web host are you the use of? Can I am getting your associate link for your host? I want my website loaded up as quickly as yours lol

 36. Thank you a lot for giving everyone such a brilliant chance to read articles and blog posts from this website. It is often very pleasant and full of fun for me and my office fellow workers to visit your blog at least thrice per week to study the fresh secrets you have. And definitely, I’m so at all times impressed considering the dazzling information you serve. Some two tips in this article are completely the simplest I’ve had.

 37. I haven’t checked in here for some time because I thought it was getting boring, but the last few posts are great quality so I guess I’ll add you back to my everyday bloglist. You deserve it my friend 🙂

 38. Just wish to say your article is as surprising. The clearness in your post is simply nice and i can assume you are an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the rewarding work.

 39. Usually I don’t read post on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to try and do it! Your writing style has been surprised me. Thanks, quite nice post.

 40. I would like to thnkx for the efforts you have put in writing this website. I’m hoping the same high-grade website post from you in the upcoming as well. In fact your creative writing abilities has encouraged me to get my own web site now. Really the blogging is spreading its wings fast. Your write up is a great example of it.

 41. I used to be more than happy to find this internet-site.I needed to thanks in your time for this wonderful learn!! I definitely enjoying every little little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 42. Thanks a lot for sharing this with all of us you really know what you are talking about! Bookmarked. Please also visit my web site =). We could have a link exchange agreement between us!

 43. Hmm it looks like your blog ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I had written and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I’m still new to the whole thing. Do you have any tips for inexperienced blog writers? I’d definitely appreciate it.

 44. Somebody essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your website page and thus far? I amazed with the research you made to make this particular publish incredible. Wonderful job!

 45. My husband and i have been quite happy when Chris could round up his reports out of the precious recommendations he came across from your site. It’s not at all simplistic to simply possibly be freely giving ideas people today might have been selling. Therefore we know we have got you to be grateful to for that. The main illustrations you’ve made, the easy site menu, the friendships you can make it easier to instill – it’s got all great, and it is aiding our son in addition to us reason why the subject is thrilling, and that is highly indispensable. Thank you for all!

 46. A lot of thanks for all your valuable efforts on this website. Betty takes pleasure in setting aside time for investigations and it is simple to grasp why. A lot of people know all of the lively way you create advantageous strategies via your web site and in addition inspire response from other people about this theme while our girl is really being taught so much. Take pleasure in the remaining portion of the year. Your carrying out a terrific job.

 47. Please let me know if you’re looking for a author for your weblog. You have some really great articles and I feel I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d love to write some articles for your blog in exchange for a link back to mine. Please send me an e-mail if interested. Thank you!

 48. Thank you for the good writeup. It if truth be told was once a amusement account it. Look complex to more brought agreeable from you! However, how can we keep in touch?

  • Para comunicarse con el autor de la Teoria del intelecto – Teoria del acuerdo usa botón “contacto” en menú.

 49. Wow that was unusual. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow, just wanted to say wonderful blog!

 50. I simply want to say I am just beginner to blogging and actually enjoyed you’re web blog. Very likely I’m likely to bookmark your blog . You definitely come with amazing article content. Thanks for revealing your blog site.

Comments are closed.